skip to Main Content

Prawidłowa segregacja śmieci – bezpłatne szkolenie online

Związek Międzygminny GOAP zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach online pn. „Trafiaj do właściwego kosza!”. W trakcie blisko godzinnego spotkania ekoedukatorzy ZM GOAP przedstawią zagadnienia dotyczące m.in. poprawnej segregacji odpadów, działalności PSZOK i MPSZOK czy postępowania z odpadami niebezpiecznymi i wystawkowymi, a także odpowiedzą na nurtujące mieszkańców pytania.

Przedsięwzięcie dofinasowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu realizowane będzie w okresie od 1 marca do 14 kwietnia br. za pośrednictwem platformy szkoleniowej online.

Po szkoleniu każdy z uczestników otrzyma zestaw materiałów edukacyjno-informacyjnych tj. pojemnik do gromadzenia bioodpadów wraz z biodegradowalnymi workami, długopis wykonany z recyklingu, bawełnianą torbę na zakupy, magnes na lodówkę oraz książeczkę dotyczącą prawidłowej segregacji odpadów. Powyższe materiały będzie można odbierać w Biurze Obsługi Klienta i w Delegaturach ZM GOAP.

Szkolenia skierowane są do mieszkańców gmin członkowskich Związku Międzygminnego GOAP, tj. Buku, Czerwonaka, Kleszczewa, Kostrzyna, Murowanej Gośliny, Obornik, Pobiedzisk, Swarzędza, Miasta Poznań. Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej www.goap.org.pl. Liczba miejsc na szkolenia oraz zestawów edukacyjno-informacyjnych ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji nt. szkolenia w Regulaminie.

(źródło: GOAP)

Back To Top
Skip to content