skip to Main Content

Nie zostawiaj przyszłości przypadkowi – zainwestuj w kursy od ekspertów i zdaj egzamin z wysokim wynikiem!

Drodzy Rodzice, Szanowni Ósmoklasiści i Maturzyści!

Wierzymy, że edukacja jest kluczem do przyszłości. Dlatego z entuzjazmem prezentujemy Wam wyjątkową ofertę kursów, które mogą pomóc w osiągnięciu najlepszych wyników na egzaminie ósmoklasisty oraz maturze.

Dlaczego warto zainwestować w te kursy?

Ekspert w dziedzinie: Kursy są prowadzone przez laureatów konkursu Nauczyciel Roku, którzy posiadają bogate doświadczenie w nauczaniu online.
Jakość: Program kursów jest w pełni zgodny z wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki.
Wsparcie: Za kursami stoi Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego, gwarantujący najwyższy poziom merytoryczny.
Atrakcyjna cena: Dzięki współpracy z Fundacją Miasto, powołaną przez Związek Miast Polskich, mieszkańcy Miasta i Gminy Buk mogą skorzystać z aż 65% zniżki!
Wsparcie dla potrzebujących: Dla uczniów z ośrodków wychowawczych oraz objętych pieczą zastępczą organizatorzy zapewniają całkowicie bezpłatne kursy.

Jak to działa?

Dzięki podpisanemu przez władze Miasta i Gminy Buk porozumieniu z Fundacją Miasto, na stronie kursów lecturusjunior.pl została aktywowana specjalna ulga dla mieszkańców naszej gminy. Wystarczy wprowadzić swój kod pocztowy, aby skorzystać z tej niesamowitej oferty.

Co zawierają kursy?

Kursy startują 6 listopada i obejmują 25 godzin lekcyjnych dla każdego z trzech przedmiotów: matematyki, języka polskiego i języka angielskiego. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w formie online, z dostępem do materiałów VOD z poprzednich lekcji. Podczas kursu uczniowie nie tylko utrwalą wiedzę, ale także poznają strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

Nie przegap tej okazji!

To wyjątkowa szansa, by przygotować się do egzaminów i zainwestować w swoją przyszłość.

Zachęcamy do skorzystania z tej oferty i dołączenia do grona tych, którzy postawili na sukces.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Władze Miasta i Gminy Buk

 

Back To Top
Skip to content