skip to Main Content

Selekciaki świat ratują, bo odpady segregują!

Czy gdzieś w odległej galaktyce mogą istnieć stworki, które pomogą ludziom ocalić Ziemię? Czy ludzie chcieliby wysłuchać co Selekciaki mają do powiedzenia?

O tym, czy to może się udać, zobaczycie w nowej serii filmów edukacyjnych o Selekciakach mieszkających wokół i na planecie Selekt. Stworki lądują też w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, czyli w PSZOK i w trakcie pobytu wpadają na pomysł organizacji szkolnych wycieczek do PSZOK.

Filmy edukacyjne z zakresu edukacji ekologicznej na temat segregacji odpadów oraz Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych powstały na zlecenie Związku Międzygminnego „Centrum Zagospodarowania Odpadów – SELEKT” w Czempiniu. Filmy mają za zadanie przybliżyć najmłodszym mieszkańców zasady poprawnej selekcji odpadów, czym jest PSZOK i jakie odpady można tam przywozić.

Projekt został zrealizowane w ramach przedsięwzięcia dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu pn. „Selektywnie z SELEKTEM – edukacja mieszkańców ZM „CZO – SELEKT” ” z siedzibą w Czempiniu.

Zachęcamy do obejrzenia filmów:
ODCINEK 1
ODCINEK 2
ODCINEK 3

Przypominamy również o poprzednich filmikach:
ODCINEK 1
ODCINEK 2
ODCINEK 3
ODCINEK 4
ODCINEK 5
ODCINEK 6

Back To Top
Skip to content