skip to Main Content

Dzień pracownika opieki nad osobami starszymi

7 sierpnia obchodziliśmy dzień pracownika opieki nad osobami starszymi. Burmistrz Paweł Adam wraz z kierownikiem OPS w Buku Agnieszką Słaby oraz jej zastępczynią Mariettą Jurgas złożył wyrazy uznania osobom opiekującym się osobami starszymi.

W Domu Dziennego Pobytu „Pogodna Jesień” podziękowano Małgorzacie Hanuszewskiej, inspektowi ds. kultury w OPS, która zajmuje się seniorami nie tylko w „Pogodnej Jesieni”, ale też prowadzi klub seniora przy WDK w Dobieżynie. –  Dziękujemy za empatię, cierpliwość, ciepło, którymi dzieli się z naszymi seniorami. Też za uśmiech, który nie schodzi z Pani twarzy i dzięki któremu nawet największe smutki udaje się rozwiać – mówił burmistrz.  Zebrani seniorzy przyłączyli się do życzeń i nie szczędzi słów uznania dla „naszej kochanej pani Małgosi”.

Następna wizyta była w Dziennym Domu Opieki Medycznej, gdzie reprezentacja urzędu spotkała się z Zofią Koźmińską, kierownikiem zespołu terapeutycznego DDOM oraz z gronem pracowników i wolontariuszy. Złożono życzenia wszystkiego najlepszego, zdrowia i podziękowano za pracę, którą na co dzień wykonują z tak dużym zaangażowaniem. Tu też podopieczni przebywający na zajęciach i zabiegach, z dużą życzliwością i wdzięcznością, wypowiadali się na temat kadry pracowników. Skierowano też słowa podziękowania pod adresem burmistrza, że dzięki jego staraniom takie miejsce jak DDOM zostało im w Buku zapewnione.

Back To Top
Skip to content