skip to Main Content

Wielkopolska Konkurencyjna – konferencja on-line

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji on-line pn. „Wielkopolska Konkurencyjna – możliwości rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP”, którą Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. organizuje wspólnie z Pawłem Adamem, Burmistrzem Miasta i Gminy Buk.

Konferencja odbędzie się 25 czerwca 2021 r. w godzinach 10:00 – 12:00, za pośrednictwem YouTube.

Celem spotkania jest przedstawienie przedsiębiorcom z województwa wielkopolskiego aktualnie dostępnych produktów finansowych oferowanych przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Spotkanie będzie niepowtarzalną okazją do zapoznania się z produktami finansowymi dla sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Ponadto Michał Kurzawski, Zastępca Dyrektora Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu przybliży uczestnikom webinarium temat Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w perspektywie 2021+.

Natomiast Karolina Maj, Doradca Google zaprezentuje temat bezpłatnego wsparcia dla przedsiębiorców w ramach programu Firmy Jutra organizowanego przez Google, Polski Fundusz Rozwoju i Operatora Chmury Krajowej.

Szczegóły wydarzenia: http://bit.ly/WFR_WielkopolskaKonkurencyjnaBUK

Serdecznie zapraszamy!

Back To Top
Skip to content