Stop dewastacji wiat przystankowych!
Szanowni Mieszkańcy, w ostatnim czasie na terenie naszej gminy nasilił się problem wandalizmu wiat przystankowych. Na zdjęciach widać uszkodzone elementy konstrukcji. Zdewastowane wiaty przystankowe to nie tylko ogromne straty finansowe, ale przede wszystkim zagrożenie dla bezpieczeństwa i komfortu podróżnych, w…













