Nagroda w konkursie „Cztery pory roku z OZE”
Barbara Hoffa – uczennica klasy VII d ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Bukowskich w Buku otrzymała nagrodę za zajęcie I miejsca w subregionie poznańskim w wojewódzkim konkursie ekologicznym „Cztery pory roku dla OZE” dla uczniów szkół podstawowych klas VII-VIII, organizowanym przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.
Nagrodę podczas uroczystej gali w dn. 23.06.2026 r., w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, wręczył Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego – Krzysztof Grabowski. Gratulacje naszej laureatce złożyła reprezentująca gminę Sekretarz Miasta i Gminy Buk – Aleksandra Wawrzyniak oraz Kamila Kaseja – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Bukowskich w Buku i Jolanta Wojcińska – opiekun konkursu. W uroczystość udział też wzięli rodzice Basi – Aleksandra i Krzysztof Hoffa.
Konkurs od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród młodzieży. Jego celem jest promocja oraz poszerzanie wiedzy na temat odnawialnych źródeł energii (OZE).
Serdecznie gratulujemy Basi wspaniałego sukcesu. Życzymy kolejnych osiągnięć i dalszego rozwijania swoich pasji!









