skip to Main Content

Podziękowanie za akcję ratowania ryb na jeziorze w Niepruszewie

W minioną sobotę, 15 października 2022 r., Młodzieżowa Szkółka Wędkarska raz jeszcze spotkała się z bohaterami akcji ratowania ryb na jeziorze w Niepruszewie. Przywitanie symbolicznym gestem uścisku dłoni miało znaczenie skromne lecz szczere, nie wymierne lecz prawdziwe do czynu jakiego dokonali zwykli ludzie w niezwykłym celu.

W miłej atmosferze raz jeszcze zarząd Młodzieżowej Szkółki Wędkarskiej w Buku podziękował za trud włożony w ratowanie życia.

“Mamy duży dług wdzięczności o którym wspomniał nasz kolega i zapewniał o gotowości zarządu do niesienia pomocy wszystkim tym, którzy byli i są przyjaciółmi jeziora w Niepruszewie. Nie wszystkim czas pozwolił na spotkanie, lecz bardzo miło było widzieć strażaków, wędkarzy , społeczną straż rybacką i mieszkańców z pobliskich terenów.

Czas refleksji nad przyszłością jeziora wspomagał poczęstunek, czyli zupa pana Radka oraz debiut grilla uzyskanego dzięki konkursowi Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego. Cel uświęca środki, a te pomagają w edukacji młodego pokolenia i ratowania tego, co jeszcze można. Dziękujemy sołectwu w Niepruszewie za wsparcie naszego biesiadnego podziękowania. Podziękowania dla naszego kolegi Radka za mega pożywną zupkę. Wszystko to powstało przy współpracy z UMiG Buk – za co raz jeszcze dziękujemy. Przed nami wiele do zrobienia. Nie ma rzeczy nie możliwych są tylko takie które wymagają czasu” – podsumowuje Damian Wolniewicz.

Back To Top
Skip to content