skip to Main Content

Konkurs fotograficzny „PROW w obiektywie – trzecia edycja”

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „PROW w obiektywie – trzecia edycja”. Prace konkursowe w pięciu kategoriach tematycznych:

  • Infrastruktura dofinansowana z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich – zdjęcia obiektów zrealizowanych przy wsparciu Unii Europejskiej w ramach PROW 2014-2020 lub PROW 2007-2013, w przypadku naszej gminy będą to takie inwestycje jak: Wiejski Dom Kultury w Dobieżynie, Wiejski Dom Kultury w Kalwach, teren rekreacyjny i wiata biesiadna w Niepruszewie, ścieżka edukacyjna w Parku Harcerza, zestaw sprawnościowy – Street Wokout na boisku sportowym w Niepruszewie,
  • Wielkopolska wieś z lotu ptaka – zdjęcia przedstawiające krajobraz wioski z lotu ptaka,
  • Jak Wielkopolanie dbają o tradycję? – zdjęcia wykonane podczas wydarzeń związanych z promocją dziedzictwa kulturowego regionu,
  • Turystyka na obszarach wiejskich – zdjęcia obiektów, atrakcji turystycznych, ciekawych miejsc wartych odwiedzenia,
  • Wielkopolska na talerzu – zdjęcia przedstawiające tradycyjne wielkopolskie dania,

można zgłaszać do 19 sierpnia 2022 r. do godziny 15.30 na adres mailowy: . Do wygrania atrakcyjne nagrody w postaci bonów do wykorzystania w sklepie fotograficznym o łącznej wartości 25 tysięcy złotych.

Organizatorem konkursu jest Jednostka Regionalna Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich województwa wielkopolskiego działająca w ramach Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Więcej informacji: dprow.umww.pl/obszary-wiejskie/2022/06/15/2808/

Back To Top
Skip to content