skip to Main Content

Dni Gminy Buk – organizacja ruchu i parkingi

Drodzy Mieszkańcy,

w związku ze zbliżającą się wielkimi krokami imprezą “Dni Gminy Buk”, przekazujemy Państwu kilka ważnych informacji dotyczących organizacji ruchu w najbliższej okolicy Stadionu Miejskiego.

  1. Na czas trwania wszystkich wydarzeń, począwszy od sobotniego popołudnia będą udostępnione strefy parkowania w obrębie ulicy Sportowej, Otuskiej, Szkolnej oraz Smugi.
    Na załączonej mapce zostały wskazane dokładne lokalizacje tych miejsc parkingowych. Przypominamy, że w pełni funkcjonalny parking jest do  dyspozycji przy ul. Wielkowiejskiej – parking buforowy za Salą Miejską.
  2. W dniach 28-29 sierpnia na ul. Sportowej ruch będzie się odbywał jednokierunkowo.
  3. Na ulicy Basztowej zostaną ustawione znaki C-2 „nakaz jazdy w prawo” oraz B21 „zakaz skrętu w  lewo”, które będą nakazywały kierunek jazdy.
  4. Na czas trwania Dni Gminy Buk na ul. Smugi do ul. Słonecznej będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy z możliwością zaparkowania na poboczu.
  5. Na ul. Lubrańskiego będzie możliwość zaparkowania na poboczu.

Jeśli to możliwe, uprzejmie prosimy o ograniczenie użytkowania aut do niezbędnego minimum, gdyż spodziewane natężenie i zatłoczenie w ruchu drogowym może nieść ze sobą niedogodności w komunikacji. Jednocześnie prosimy mieszkańców ul. Sportowej, aby w miarę możliwości pozostawili pojazdy na swoich posesjach.

Informacje dotyczące obchodów Dni Gminy Buk będą udzielane przy stoisku “Punkt Informacyjny” zlokalizowanym przy wejściu na Stadio Miejski (namioty z lewej strony).

Mapa organizacji ruchu i parkingów:

Back To Top
Skip to content