skip to Main Content

Biała Sobota w DDOM w Buku

Podczas Białej Soboty zorganizowanej 25 listopada, w godzinach od 9 do 15, mieszkańcy mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji geriatry, kardiologa, pielęgniarki, dietetyka, fizjoterapeuty, psychologa klinicznego oraz wykonać badania specjalistyczne: poziom glukozy we krwi, EKG, pomiar ciśnienia.

Na Białą Sobotę do Dziennego Domu Opieki Medycznej przy ulicy Przykop 4 w Buku zaprosił burmistrz MiG Buk Paweł Adam wraz z Wielkopolskim Stowarzyszeniem Wolontariuszy Opieki Paliatywnej „Hospicjum Domowe”.

Akcja spotkała się ze sporym zainteresowaniem mieszkańców. Z oferty skorzystało około 60 osób nie tylko z naszej gminy, ale też ze Stęszewa czy z Puszczykowa. Najwięcej wizyt było u kardiologa, dietetyka, fizjoterapeuty, ale i do pozostałych specjalistów nie brakowało chętnych.

Jeszcze do czwartku (30 listopada), w godzinach 9.30-13 z wizyt u specjalistów: kardiologa, fizjoterapeuty, psychologa klinicznego, dietetyka, pielęgniarki, którzy przeprowadzą też szkolenia (między innymi z opieki nad chorymi ze stomią) mogą skorzystać opiekunowie osób przebywających w DDOM oraz ci, którzy zapisali się w sobotę, ale nie zdążyli z wizytą. Informacje i zapisy pod numerami telefonów: 519 149 449, 507 206 484.

Dziękujemy wszystkim lekarzom oraz pracownikom służby zdrowia za możliwość przeprowadzenia bezpłatnych konsultacji medycznych i wykonania badań.

Back To Top
Skip to content