skip to Main Content

HPV – szczepienie II dawką

Informujemy rodziców/opiekunów prawnych dzieci z rocznika 2009, które przyjęły pierwszą dawkę szczepionki w ramach „Programu polityki zdrowotnej z zakresu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)”, że od 20 listopada br. rozpoczną się szczepienia drugą dawką szczepionki. Harmonogram szczepień w poszczególnych gminach dostępny jest poniżej.

Szczepienie w Buku odbędzie się 23 listopada br. w godz.09:30-10:30 w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Bukowskich, ul. Szarych Szeregów 8

Ponadto, w grudniu zostaną uruchomione dodatkowe dyżury w siedzibie Wykonawcy Programu tj. firmy Edictum Plus (Poznań, ul. Mickiewicza 31) podczas, których będą mogły zostać zaszczepione dzieci, które nie mogły przyjąć drugiej dawki szczepionki podczas dyżuru realizowanego w gminie (np. w powodu choroby). Rodzice/opiekunowie prawni tych dzieci otrzymają SMS z informacją o szczepieniach realizowane w Poznaniu.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Realizatorem Programu tj. firmą Edictum Plus pod nr tel.: 573 149 181, 789 901 542.

„Program polityki zdrowotnej z zakresu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)” finansowany jest ze środków budżetowych Powiatu Poznańskiego”

HARMONOGRAM SZCZEPIEŃ II DAWKA HPV

Back To Top
Skip to content