skip to Main Content

Spotkanie noworoczne z Żegowie

W Sali Wiejskiej w Żegowie w dn. 06.01.br. odbyło się tradycyjne spytanie noworoczne emerytów, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Rady Sołeckiej. Na spotkaniu gościł również burmistrz Miasta i Gminy Buk Paweł Adam oraz proboszcz Parafii pw. Św. Wawrzyńca w Niepruszewie Roman Janecki.

Po oficjalnym powitaniu rozpoczęło się świąteczne przedstawienie przygotowane przez dzieci ze Szkoły Podstawowej im. o. Ignacego Cieślaka w Dobieżynie. Przez tańce i śpiew dzieci pokazały jak wygląda odwieczna walka dobra ze złem i jak dobro może zawsze zwyciężyć w życiu człowieka, jeśli podejmuje się właściwe wybory.

Po przedstawieniu nadszedł czas na noworoczne życzenia. Burmistrz podziękował dzieciom za piękny występ, dziękował też za okazaną w ubiegłym roku życzliwość ze strony sołtysa i organizacji działających na terenie sołectwa. Oprócz miłości i zdrowia życzył wszystkim wzajemnego uśmiechu, który jest objawem życzliwości, przyjaźni i sympatii. Do życzeń dołączył się też ksiądz proboszcz Roman Janecki i sołtys wsi Wysoczka – Żegowo – Wygoda Tadeusz Łysiak.

Kolejnym punktem spotkania był wspólnie śpiewanie kolęd wraz z zaproszonym Dj Olo-Sax’em oraz biesiada przy kawie, herbacie i wspaniałych wypiekach pań z koła gospodyń wiejskich.

Back To Top
Skip to content