skip to Main Content

Dzień Kobiet w Szewcach

Dzień Kobiet był powodem uroczystego spotkania 12 marca br. w Szewcach. Na zaproszenie sołtysa Czesława Pakuły, Rady Sołeckiej i Koła Gospodyń Wiejskich zebrały się w sali OSP mieszkanki Szewc.

Wśród zaproszonych gości był też burmistrz MiG Buk Paweł Adam oraz radny z Szewc Paweł Cieślak. Gości serdecznie przywitał sołtys i złożył życzenia z okazji Dania Kobiet. Następnie przewodnicząca KGW Maria Mądroszyk złożyła życzenia wszystkim obecnym panom z okazji Dania Mężczyzny, który obchodzony był 10 marca. Szczególnie wspominała sołtysa, który dzień wcześniej świętował Dzień Sołtysa.

Życzenia złożył też burmistrz MiG Buk Paweł Adam. Życzył on uśmiechu, radości i realizacji marzeń, aby panie na co dzień mogły doświadczać życzliwości ze strony najbliższych. Rozpromieniony uśmiech pań dodaje wszystkim codziennie entuzjazmu i dobrej energii. Szczególnie wspomniał o wyjątkowych mieszkankach Szewc – pani skarbnik MiG Buk Aleksandrze Szajek i przewodniczącej KGW Marii Mądroszyk. Podziękował paniom za ich pracę i zaangażowanie społeczne.

Po miłych chwilach życzeń i gratulacji rozpoczął się uroczysty obiad, który przygotowały panie z KGW Szewce. Deserem był przepyszny tort, przy którego częstowaniu pomagali wszyscy panowie. Panie z uśmiechem przyjmowały ciasto od niecodziennych kelnerów: burmistrza, sołtysa, radnego i przedstawiciela Kółka Rolniczego.

Podczas spotkania przybyłym gościom czas umilali muzycznie panowie Grzegorz Duda i Eugeniusz Gryska.

Na zakończenie spotkania panie otrzymały słodkie upominki od przedstawicieli miejscowych organizacji oraz tulipany od burmistrza. Panie z Szewc pamiętały też o Dniu Mężczyzn i obecni panowie dostali miłe podarunki.
Uroczystość w Szewcach jak zawsze była sympatycznym spotkaniem integrującym mieszkanki wsi.

Back To Top
Skip to content