skip to Main Content

Zróbmy wynik – kampania wspierająca edukację młodzieży

Szanowni Państwo,

W związku z podpisanym porozumieniem o współpracy pomiędzy Miasto i Gmina Buk a Fundacją Miasto (powołaną przez Związek Miast Polskich) oraz Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego, dotyczącym kampanii informacyjnej wspierającej edukację młodzieży, w postaci kursów przygotowujących uczniów do egzaminów – ósmoklasisty i/lub maturalnego, przekazujemy informację o kursach przygotowujących uczniów do egzaminów – ósmoklasisty i maturalnego.
Kursy są realizowane zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki i prowadzone przez nauczycieli – laureatów konkursu Nauczyciel Roku z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online.

  • Data rozpoczęcia kursów – już od 06.11.2023 r.,
  • Wysokość specjalnego rabatu dla mieszkańców Miasta i Gminy Buk – 65% (przy cenie regularnej za 1 kurs z 1 przedmiotu w wysokości 1200 zł, kwota rabatu wynosi aż 780 zł, a cena kursu po rabacie tylko 420 zł),
  • Instrukcja w jaki sposób można zakupić kursy z ww. rabatem (na stronie: https://lecturusjunior.pl/),
  • Zaproszenie na bezpłatne spotkanie informacyjne dla rodziców (i wszystkich zainteresowanych) na platformie ClickMeeting – 26.10.2023, g. 18 (link do rejestracji oraz link do wydarzenia na FB).

Dodatkowe informacje: https://fundacjamiasto.pl/kurs-edu/;  Elżbieta Szarek – tel. 695 611 766, email:

Back To Top
Skip to content