skip to Main Content

Statek piracki zacumował w Niepruszewie!

O, jaki fajny statek piracki! Takie opinie słyszeliśmy dzisiaj od przedszkolaków, którzy przetestowali nowy plac zabaw w Niepruszewie. Wprawdzie od kilku dni jest on już odwiedzany przez najmłodszych, ale dzisiaj nastąpiło oficjalne otwarcie, w którym wzięły udział przedszkolaki: Owieczki z Przedszkola „Złoty Kogucik” oraz Muminki i Smerfy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Niepruszewie.

Opinie najmłodszych są dla nas najważniejsze, bo przecież to miejsce, które właśnie im ma służyć do zabawy i relaksu. A zabawa w Niepruszewie jest naprawdę przednia, bo plac zabaw jest wyjątkowy. Dzięki zamontowanym zestawom zabawowym w kształcie statku pirackiego zabiera dzieci w świat przygody, a jak dobrze wiemy, dzieci lubią się wczuwać w różne postacie: pirata albo marynarza. Główną atrakcją placu jest właśnie statek piracki – służący rozwijaniu orientacji przestrzennej, zachowania równowagi i rozwoju sensoryczno-motorycznego. Obiekt będzie monitorowany.

Jak to na urodzinowym przyjęciu, były baloniki i gadżety dla najmłodszych, a także prawdziwi piraci – pirat Martin oraz piratka Lili!

Inwestycja, która kosztowała 147.192,87 zł, w całości została sfinansowana z budżetu miasta i gminy Buk.

Back To Top
Skip to content