skip to Main Content

Komisariat w Buku najlepszy

Miło nam poinformować, że Komisariat Policji w Buku zwyciężył w kolejnej edycji konkursu na „Najlepszy komisariat powiatu poznańskiego”. Zwycięzcy w nagrodę otrzymali czek o wartości 30 tysięcy złotych.

Drugie miejsce w konkursie zajął Komisariat Policji w Pobiedziskach, a trzecie – Komisariat Policji w Murowanej Goślinie.

– Ten konkurs doskonale wpisuje się w naszą ideę bezpiecznego powiatu, którą konsekwentnie realizujemy już od wielu lat. Wspieramy policjantów, ponieważ chcemy zapewnić im odpowiednie warunki pracy. Chcemy również, aby komisariaty były przyjazne naszym mieszkańcom – podkreślał starosta poznański Jan Grabkowski, który w dn. 15.02.br. wręczał nagrody przedstawicielom wyróżnionych komisariatów w towarzystwie przewodniczącego Rady Powiatu w Poznaniu Piotra Burdajewicza oraz zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu Leszka Steinitza.

– To, że wygraliśmy konkurs, to przede wszystkim zasługa pracujących u nas policjantów. To oni na to zapracowali – zapewniał komendant Komisariatu Policji w Buku, asp. sztab. Hubert Spychała. Nagroda – 30 tysięcy złotych zostanie przeznaczona na remonty w budynku policji oraz doposażenie funkcjonariuszy.

Gratulujemy naszym bukowskim policjantom. Dziękujemy za ofiarną i pełną poświęcenie służbę na rzecz zapewnienie bezpieczeństwa, utrzymania ładu i porządku publicznego oraz wysiłek i trud działań, które podejmują w swojej codziennej pracy.

Foto: Powiat Poznański

Back To Top
Skip to content