skip to Main Content

Koncert świąteczno-noworoczny

12 stycznia 2023 r. w Kinie Wielkopolanin w Buku odbył się koncert świąteczno-noworoczny w wykonaniu zespołu The Move. Licznie zebrana publiczność wypełniła salę Wielkopolanina po brzegi, a owacjom i bisom nie było końca. Organizatorem koncertu była Biblioteka i Kino Miasta i Gminy Buk.

Zaczęliśmy od świątecznych, dobrze wszystkim znanych przebojów i jak zaznaczyły solistki – co roku każda stacja chce jako pierwsza wyemitować utwór “Last Christas”, a w tym roku zaszczytne pierwsze miejsce zajmuje Buk! I to w jakim wykonaniu! Oprócz świątecznych hitów mogliśmy usłyszeć również najpiękniejsze polskie kolędy, część z nich zaśpiewane wspólnie z publicznością. Następnie zespół The Move zabrał nas w podróż m. in. do Hiszpani czy Włoszech, a na scenie rozbrzmiały największe karnawałowe przeboje Abby czy Elvisa Presleya.

Artyści, w tym nasza bukowianka Katarzyna Starosta, zostali nagrodzeni gromkimi brawami, a publiczność wciąż chciała więcej. Koncert był również okazją do złożenia noworocznych życzeń, zarówno przez zespół jak i burmistrza Pawła Adama oraz Huberta Wejmanna – dyrektora Biblioteki i Kina Wielkopolanin.

Po udanym koncercie na uczestników czekali druhowie strażacy, którzy zaprezentowali szerokiej publiczności nowo zakupiony wóz bojowy, o którym pisaliśmy tutaj.

Back To Top
Skip to content